OLYMPUS DIGITAL CAMERA  

Henrik Åström

Pastor / Församlingsföreståndare
Gift med Anna och pappa till Signe och Oscar.
Tel 0731 587012
Mail: henrik@helsingborg.pingst.se
Elloise Norkvist
Pastor
Gift med Henrik (Nordkvist) mamma till Erik.
Tel 0707 584587
Mail: elloise@helsingborg.pingst.se

 

 

 

Rickard Ellbrant
Pastor / Ungdom
Gift med Karolina och pappa till Josias.
Tel 0725 674372
Mail: rickard@helsingborg.pingst.se

 

 Linda Axelsson  
Linda Axelsson
Verksamhetschef Second Hand
Gift med Jens.
Tel.0761 161339
Mail: linda@helsingborg.pingst.se 
Joel Bäckfrost
Ekonomi och Administration, Second Hand
Gift med Cornelia, sonen Matteo.
Tel. 0735 439277
Mail: joel@helsingborg.pingst.se 

 

 
Angela Bergström
Föreståndare LP- Helsingborg
Tel. 0736 989782

Mail:
angela@helsingborg.pingst.se